Stowarzyszenie "Dobrze Być Razem"

Miło nam poinformować, że na zebraniu walnym członków Stowarzyszenia "Dobrze Być Razem" w dniu 26 kwietnia 2024 r. w głosowaniu tajnym dokonano wyborów zarządu oraz komisji rewizyjnej na kolejną kadencję.

Skład organów pozostał niezmieniony. Zarząd tworzą:
- Pani Barbara Mikołajuk - Prezes
- Pani Joanna Popławska - Wiceprezes
- Pani Elżbieta Galimska - Członek Zarządu.

Komisję rewizyjną tworzą:
- Pani Eugenia Filimoniuk - Przewodnicząca
- Pani Anna Gutowska - Zastępca Przewodniczącego
- Pan Mariusz Chomicz - Sekretarz.

Dziękujemy Zarządowi i Komisji Rewizyjnej za pracę społeczną w ostatnich 4 latach, gratulujemy serdecznie i życzymy wytrwałości w realizacji zadań na kolejne lata.

 

Zarząd Stowarzyszenia "Dobrze Być Razem" przy Domu Pomocy Społecznej w Białymstoku przy ul. Świerkowej 9  informuje o zatwierdzeniu sprawozdań z działalności za 2023 r. podczas Zebrania Walnego członków Stowarzyszenia w dniu 10 kwietnia 2024 r.
Jednocześnie składa serdeczne podziękowania osobom prywatnym oraz partnerom firmowym PGE Dystrybucja Łódź, Fundacji PGE, Kompanii Piwowarskiej i Browarowi Dojlidy w Białymstoku, Kombinatowi Budowlanemu, Rogowski Development, Stadionowi Miejskiemu, firmie "IPSON", firmie TZMO, Podlaskiemu Przedsiębiorstwu Mięsnemu, Hurt Detal Artykuły Spożywczo – Rolne, Aptece "Pod Lwem", Reha-Med Sklep Medyczny, PPS Społem w Białymstoku, Spec-Poż, „Mango” Mirosław Popow, Sklepy Mięsne „Ekspert” w Białymstoku, Wolontariat bi1 w Białymstoku, społecznościom przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Białegostoku, Gródka i Dąbrowy Białostockiej za wsparcie finansowe i rzeczowe naszej działalności w 2023 roku.

Szczególne podziękowania kierujemy również do naszych wolontariuszy i przyjaciół za nieoceniony wkład i zaangażowanie w nasz rozwój.

Sprawozdanie z działalności Stowarzyszenia za 2023 rok

Sprawozdanie finansowe Stowarzyszenia za 2023 rok

 
Stowarzyszenie "Dobrze Być Razem" działające przy Domu Pomocy Społecznej ul. Świerkowa 9 w Białymstoku informuje o zwołaniu Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 10 kwietnia 2024 roku o godzinie 16.00 w dużej Świetlicy na parterze  Dom Pomocy Społecznej w Białymstoku.